programmering/ programming

Programmering 2017

  • Maandag     21:00 – 23:00   Jeroen Kumeling – AlGoed Radio ( Dutch Broadcast)
  • Dinsdag       20:00 – 22:00
  • Woensdag   20:00 – 22:00 Claire Bänziger – reconnected spaces- Chants of Life – Children in the New Era ( International Broadcast)
  • Donderdag  20.00- 22:00
  • Vrijdag        20:00 – 22:00 Jack Huibregt – Earth Angel ( Dutch Broadcast)
  • Zaterdag     20:00 – 22:00 Dirk van Passel (iedere 14 dagen) Anna Vydia, ( Flemish Broadcast)
    20:00 – 22:00 Johan van de Sande ( iedere 14 dagen) spirituele vraagbaak ( Dutch Flemish Broadcast)
  • zondag        Lecture Ronald Beesley ( International Broadcast)                                                                                                                                                                                        (Time will be announced soon, for current time of this Broadcast look on our facebook site, Mostley we will Broadcast this program in de morning)
  • op zichzelfstaande uitzendingen per aflevering/self-contained Broadcasts per episode

Programma’s  gemaakt door Paul Vens, worden aangekondigd  op facebook, via twitter en bij nieuws op onze home page. (Dutch or International Broadcast)

programma voor u kind zie ( purechild) van Magdelena Troch volg ons facebook en via twitter aankondiging. De programma’s worden ook aangekondigd bij nieuws op onze home page              ( Flemisch Broadcast)

Alle andere dagen kunnen worden aangevuld  en lege ruimten worden door Ingrid Nieuwland, Johan van de Sande, Claire Bänziger, Anton Glas ingevuld. Volg hiervoor ons facebook pagina.

 

We zijn momenteel bezig met de nieuwe programmering voor 2018

Deze zal vanaf eind December tot eind februari gaandeweg bekend worden gemaakt via onze website

We are currently working on the new programming for 2018

This will be announced at the end of December till the end of februari through our website

 

Programmering/ programming 2018

  • Maandag/Monday           20:00 – 22:00
  • Dinsdag/Tuesday            20:00 – 22:00
  • Woensdag/Wednesday   20:00 – 22:00 Claire Bänziger – Children in the New Era ( International Broadcast, every other week)
  •                                            20:00 – 22:00 Claire Bänziger Reconnected Spaces or Chants of Life  (International Broadcast, every other week)
  • Donderdag/Thursday     20.00- 22:00  Rakesh Rootsman Rak- monthly permaculture special ( International Broadcast)
  • Vrijdag /Friday                20.00-22.00
  • Zaterdag/Saturday         20:00 – 22:00 Dirk van Passel (iedere 14 dagen/every 14 days) Anna Vydia, ( Flemish Broadcast)
  • zondag/Sunday               Time will be announced soon       Lecture Ronald Beesley ( International Broadcast)                                                                                                                                 ( for current time of this Broadcast look on our facebook site, Mostley we will Broadcast this program in de                                             morning around 10 am,   sometimes it will be Broadcast in the evening around 9 pm)
  • op zichzelfstaande uitzendingen per aflevering/self-contained Broadcasts per episode

 

Programma’s  gemaakt door Paul Vens, worden aangekondigd  op facebook, via twitter en bij nieuws op onze home page. (Dutch or International Broadcast)

programma voor u kind zie ( purechild) van Magdelena Troch volg ons facebook en via twitter aankondiging. De programma’s worden ook aangekondigd bij nieuws op onze home page ( Flemisch Broadcast)

 

voor een volledig programma archief:

bekijk ook onze archiefpagina https://archief.tvnr.nl/

hierin worden veel van onze Broadcasts geplaatst zodat ze op elk gewenst tijdstip terug te beluisteren zijn.

for a full program archive:

See also our archive page https://archief.tvnr.nl/

This is where many of our Broadcasts are placed so that they can be listened back at any time.